DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Vizītē Pārtikas un veterinārajā dienestā ieradušies Gruzijas Nacionālās pārtikas aģentūras eksperti

Lai iepazītos ar dzīvnieku infekcijas slimību uzraudzības, kā arī pārtikas aprites kontroles sistēmu Latvijā, no šodienas, 6. jūnija līdz 10. jūnijam vizītē Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) ieradušies Gruzijas Nacionālās Pārtikas aģentūras eksperti.

Vizītes laikā PVD eksperti Gruzijas kolēģus iepazīstinās gan ar valsts uzraudzības sistēmu administratīvo plānošanu, gan kopīgi apmeklēs lauksaimniecības dzīvnieku novietnes un dažādu nozaru pārtikas uzņēmumus.

Vizīte norisinās Eiropas Savienības (ES) finansētā mērķsadarbības (Twinning)  projekta “Tālāku sanitāro un fitosanitāro pasākumu stiprināšana un pārtikas drošības sistēmas attīstības nodrošināšana Gruzijā" ietvaros.

Projekta mērķis ir, izmantojot ES dalībvalstu pieredzi un zināšanas, stiprināt Gruzijas patērētāju uzticēšanos pārtikas kontroles sistēmai un veicināt Gruzijas pārtikas produktu konkurētspēju ES tirgū.

Projekts ir uzsākts 2020. gada oktobrī un turpināsies līdz 2022. gada novembrim. Tajā iesaistītās Eiropas pārtikas nekaitīguma iestādes dalās zināšanās un praktiskajā pieredzē ar Gruzijas kolēģiem tiesību aktu un procedūru tuvināšanā ES standartiem.

Papildus informācijai:

Mērķsadarbība ir ES instruments zināšanu apmaiņai starp ES dalībvalstu valsts pārvaldes iestādēm un to partneriem saņēmējvalstī. Mērķsadarbības projektos apvienotas publiskā sektora zināšanas no ES dalībvalstīm un saņēmējvalsts, lai sasniegtu konkrētus darbības rezultātus.

Papildinformāciju par projektu skatīt šeit.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU