DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
1
1

Šogad Jūras svētki Liepājā tiks svinēti Jūrmalas parkā

Publicitātes foto

Tradicionāli jūlija otrajā sestdienā, šogad 9. jūlijā Liepājā ar plašu kultūras un izklaides programmu ģimenēm ar bērniem, dažāda vecuma liepājniekiem un pilsētas viesiem svinēsim Jūras svētkus. Jūras svētku norises vieta šogad būs Jūrmalas parks – teritorijā no Jūrmalas līdz Rožu ielai, ietverot pludmales zonu.

Jūras svētki sāksies ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem Kūrmājas prospekta galā. Svētku muzikālā, kultūras un izklaidējošā daļa sāksies pulksten 12.00. Uz svētku skatuves apmeklētājiem tiks piedāvāta muzikālā programma dažādām gaumēm un vecumiem, īpaši piedomājot par jūras tēmu un noskaņu, kas valda piejūras pilsētā.

Dienas programmā līdz pat pulksten 17.00 mazākie Jūras svētku apmeklētāji varēs piedalīties un rotaļāties aizraujošās un izglītojošās atrakcijās. Pludmalē svētku dalībniekiem – ģimenēm, darba kolektīviem, draugiem un visiem interesentiem būs iespēja profesionāļu vadībā veidot smilšu skulptūras. Ar savu piedāvājumu visas dienas garumā liepājniekus un Liepājas viesus priecēs amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Kā arī notiks daudzas citas aizraujošas aktivitātes un notikumi, kuros iesaistīties gan lieliem, gan maziem svētku apmeklētājiem.

Vakara programmā no pulksten 19.00 līdz 23.00 paredzēta Jūras svētku balle, kurā uzstāsies Latvijā populāri un iemīļoti mūziķi.

Aicinām amatniekus un mājražotājus, kuri vēlas piedalīties svētku tirdziņā, iepazīties ar Jūras svētku tirdzniecības noteikumiem un līdz 20. jūnijam aizpildīt pieteikuma anketu. Atbildi par dalību Jūras svētkos tirgotāji saņems līdz 22. jūnijam uz pieteikuma anketā norādīto e-pasta adresi. Ar Jūras svētku tirgus noteikumiem un elektronisko pieteikuma anketu var iepazīties interneta vietnē https://www.liepaja.lv/sogad-juras-svetkus-liepaja-svinesim-jurmalas-parka/, pieteikuma anketa: https://forms.gle/Y2BuUQs3p5jsHtPz7.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU