DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No Kuldīgas līdz Skrundai un no Janoviciem līdz Kapiņiem atjauno ceļu segumu

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma Kurzemē atsākusies seguma atjaunošana uz reģionālā autoceļa Kuldīga–Skrunda–Embūte (P116) no Kuldīgas līdz Skrundai (6,84.–35,13. km). Būvdarbu laikā satiksmes ātrums objektā ierobežots līdz 50 un 70 km/h. Satiksmi regulē ar ceļazīmēm un vadstatņiem, ieviesti divi luksofora posmi, kā arī gabarītu ierobežojums trīs metri. Remontposma šķērsošanas laiks līdz 50 minūtēm.

Ir uzsākta asfalta seguma savienojuma frēzēšana un tiks ieklāta asfalta virskārta 4 cm biezumā, kā arī iztīrītas caurtekas un to gali nostiprināti ar laukakmeņiem. Kopumā gandrīz 30 km garajā posmā jau veikta ceļa šķērsprofila izlīdzināšanu, atjaunotas 11 pieturvietu platformas, un tajās uzstādīti jauni soliņi.

Darbus veic SIA CTB par līgumcenu 3 847 598 eiro (ar PVN) no pērn papildu piešķirtajiem budžeta līdzekļiem 55 miljoni eiro saistībā ar Administratīvi teritoriālo reformu. Darbus plānots pabeigt jūnijā.

Seguma atjaunošana pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākusies arī uz autoceļa Dagda–Aglona (P60) posmā no pagrieziena uz Janoviciem līdz apdzīvotai vietai Kapiņi (13,00.– 28,06. km ). Ātruma ierobežojums visā posmā ir 70 km/h. Ieviesti arī divi luksofora posmi, kuros ātruma ierobežojums ir noteikts 50 km/h. Aptuvenais posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Ceļa posmā jau pagājušajā būvniecības sezonā izbūvēta asfaltbetona apakškārta, bet šogad izbūvēs karstā asfalta dilumkārtu, pabeigs autobusu pieturvietu un stāvlaukumu atjaunošanu, uzstādīs satiksmes organizācijas līdzekļus, kā arī uzklās ceļa horizontālos apzīmējumus.  Būvdarbus objektā veic PA ACB Grupa par līgumsummu 2 014 713 eiro (ar PVN). Darbus plānots apbeigt šā gada jūnijā.

Plānojot ikdienas braucienus, aicinām ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU