DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

FKTK atļauj sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "BH AUTOAPARĀTS" izteikt akciju sabiedrības "RĪGAS AUTOELEKTROAPARĀTU RŪPNĪCA" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) pieņēmusi lēmumu atļaut sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "BH AUTOAPARĀTS" izteikt akciju sabiedrības "RĪGAS AUTOELEKTROAPARĀTU RŪPNĪCA" obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu.

FKTK atļāva izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu, jo AS "RĪGAS AUTOELEKTROAPARĀTU RŪPNĪCA" akcionāru sapulce 28.06.2021. pieņēma lēmumu par AS "RĪGAS AUTOELEKTROAPARĀTU RŪPNĪCA" akciju izslēgšanu no regulētā tirgus.

Vienas akcijas cena obligātajā akciju atpirkšanas piedāvājumā ir noteikta 0.46 eiro.

Vienas akcijas atpirkšanas cena ir noteikta saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumā noteikto metodi, kura paredz vienas atpērkamās akcijas cenas noteikšanu, dalot mērķa sabiedrības tīros aktīvus ar emitēto akciju skaitu. Tīrie aktīvi tiek aprēķināti no kopējiem aktīviem, atskaitot mērķa sabiedrībai piederošās pašas akcijas un saistības.

Mērķa sabiedrība ir akciju sabiedrība, kuras akcijas atrodas publiskajā apgrozībā un par kuras akcijām ir izteikts atpirkšanas piedāvājums, šajā gadījumā AS "RĪGAS AUTOELEKTROAPARĀTU RŪPNĪCA".

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU