DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. jūlijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Piešķir 1,7 miljonus eiro Rīgas izglītības iestāžu darbinieku motivēšanai vakcinēties

Piektdien, 16.jūlijā, Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē deputāti atbalstīja finansējuma piešķiršanu 1,725 miljonu eiro apmērā Rīgas izglītības iestādēm, kurās vakcinēto personu skaits ir ne mazāks kā 80% no visiem izglītības iestādes darbiniekiem.

Izglītības iestādes varēs saņemt 5000 eiro, 7500 eiro vai 10 tūkstošus eiro atkarībā no kopējā iestādes darbinieku skaita. Finansiālais atbalsts varēs tikt izmantots materiālajai stimulēšanai un atbalsta pasākumiem izglītības iestādes darbiniekiem, kā arī mācību vides pilnveidošanai un profesionālās pilnveides pasākumiem.

Rīgas pašvaldības dibinātajās 282 izglītības iestādēs strādā ap 24 tūkstoši darbinieku un mācās apmēram 93 tūkstoši izglītojamo. Pēc apkopotās informācijas uz šā gada 1. jūliju, skolās vakcinējušies 58% pedagogu un 37% tehniskā personāla, savukārt pirmsskolās -  35% pedagogu un 52% tehniskā personāla.

Līdzekļi tiks piešķirti no Rīgas domes Rezerves fonda.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU