DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Maija brīvdienās būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā

„Rīgas satiksme” informē, ka maija brīvdienās autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu grafika, tāpat būs izmaiņas autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

Sabiedriskais transports

1., 2.,  3. un 4. maijā autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu grafika un sabiedriskajā transportā darbosies tikai tās mēneša biļetes, kas paredzētas brīvdienām. Arī minētajās brīvdienās “Rīgas satiksme” monitorēs pasažieru piepildījumu salonā un nepieciešamības gadījumā tiks norīkoti papildreisi.

Autostāvvietas

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 1. un 4. maijā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu K.Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem. Savukārt 2. maijā būs jāmaksā par autostāvvietām Vecrīgas teritorijā (R zona), minētās autostāvvietas darba laiks no plkst. 6:00 līdz plkst. 24:00 un Vecāķos (V zona) darba laiks no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00.

Pirmdien, 3. maijā, maksas autostāvvieta Vecrīgas teritorijā (R zona) strādās no plkst. 6:00 līdz plkst. 24:00, savukārt Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas A, B, C un D zonā strādās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00.

No 2. maija līdz 30. septembrim darbojas maksas autostāvvieta Vecāķos (V zona). Maksa par maksas autostāvvietas lietošanu V zonas teritorijā ir 2 EUR par visu dienu. Otrdien, 4. maijā, to varēs izmantot bez maksas.

Klientu apkalpošanas centri

30. aprīlī klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8:00 līdz plkst. 17:00, pārējie pieci klientu apkalpošanas centri strādās kā ierasts darba dienās – līdz plkst. 19:00.

2. maijā un 3. maijā klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, pārējie pieci klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Visi klientu apkalpošanas centri sestdien, 1. maijā, un otrdien, 4. maijā, būs slēgti.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī e-pastu info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošajā sadaļā „Sazinies ar mums”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU