DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Ģirģens: liels solis tuvāk VUGD modernizācijai - izsludināts atklāts konkurss astoņu depo celtniecībai

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Aizputes VUGD depo.

No piektdienas, 16. aprīļa, Elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināts atklāts konkurss astoņu jaunu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei 3D BIM vidē, būvdarbiem, kā arī inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopei. 3D BIM vide ir būves informācijas modelēšanas sistēma, kas ļauj projektēt, būvēt un apsaimniekot ēku visā tās dzīves cikla laikā daudz efektīvāk, ātrāk un patērējot daudz mazāk resursu.

Piedāvājumi atklātajā konkursā jāiesniedz līdz 2021.gada 18.maijam. Aicinām iespējamos pretendentus iepazīties ar iepirkuma dokumentāciju un piedalīties atklātajā konkursā!

Ir dots signālraķetes šāviens vienam no nozīmīgākajiem iekšlietu nozares sakārtošanas un modernizācijas projektiem, lai jau līdz 2022.gada beigām jaunu un mūsdienīgu mājvietu gūtu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti. Šis projekts ir ļoti nozīmīgs iekšlietu dienestiem un tajā jau ir ieguldīts milzīgs darbs. Tāpēc vēlreiz saku paldies kolēģiem valdībā un iekšlietu nozarē par atbalstu. Sekošu līdzi konkursa procesam, lai izvēlētos vislabāko un kvalitatīvāko piedāvājumu,” tā iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Paredzēts, ka Kandavā, Saulkrastos, Dagdā, Iecavā, Ilūkstē, Rūjienā, Priekulē un Aizputē tiks uzbūvēti jauni, mūsdienu prasībām atbilstoši depo, lai nodrošinātu ātru reaģēšanu uz izsaukumiem. Rezultātā apkārtējiem iedzīvotājiem drošība būs daudz augstākā līmenī.  Arī ugunsdzēsējiem glābējiem beidzot būs atbilstoši un mūsdienīgi darba apstākļi. Jaunajās ēkās pārdomāti tiks izvietotas ugunsdzēsības auto garāžas, administratīvais un atpūtas bloks, kā arī tehniskās telpas.

Iepirkums ir sadalīts divās iepirkuma daļās atbilstoši ēkas kategorijai un lietotājiem, tādējādi atvieglojot un standartizējot projektēšanas, būvniecības un tīklu apkopes darbus. Paredzēts, ka septiņu mēnešu laikā ir jāizstrādā būvniecības ieceres dokumentācija jaunu ēku būvniecībai, līdz 2022.gada nogalei veicama ēku būvniecība, bet pēc nodošanas ekspluatācijā tiks veikta inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopes darbi.

Iekšlietu ministrija apņēmusies līgumus iepirkuma rezultātā noslēgt, vēlākais, šī gada jūlijā.

Lai nodrošinātu iespējami efektīvu komunikāciju, jau 26.aprīlī plkst. 12:00 interesenti aicināti  piedalīties attālinātajā ieinteresēto pretendentu sanāksmē, iepriekš piesakot un nosūtot interesējošos jautājumus kontaktpersonai: Linda Gaile, tālr.67829091, e-pasta adrese: linda.gaile@agentura.iem.gov.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU