DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. martā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas pašvaldība aicina pieteikties konkursā līdzfinansējumam ārvalstu filmu uzņemšanai

Lai stimulētu ārvalstu finansējuma piesaisti filmu nozarei un veicinātu kino industrijas attīstību, Rīgas pašvaldība izsludinājusi līdzfinansējuma programmas “Rīgas filmu fonds” konkursu ārvalstu filmu uzņemšanai galvaspilsētā un Latvijā.

Konkursā plānotā Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma summa ir 800 000 eiro, un tajā var pieteikt projektus, kuros paredzēts filmēšanu pabeigt un iesniegt atskaites ziņojumu līdz 2021. gada 30. novembrim.

Programmā tiek atbalstītas izmaksas, kas attiecināmas uz Latvijas infrastruktūru, transporta, telpu un tehnikas īres, viesnīcu, komunālajiem, celtniecības un apsardzes pakalpojumiem, arī mākslinieciskiem un administratīviem darbiem, tādā veidā, gan ieinteresējot ārvalstu filmēšanas grupas darboties tieši Latvijā, gan arī veicinot visa veida uzņēmējdarbību Rīgā un Latvijā. “Rīgas filmu fonda” līdzfinansējums tiks izmaksāts pēc filmēšanas pabeigšanas, producentiem iesniedzot informāciju par atbalstāmo līdzekļu izlietojumu Rīgā un Latvijā.

2020. gadā programmā “Rīgas filmu fonds” līdzfinansēti seši projekti.

Papildu informācija par “Rīgas filmu fonda” līdzfinansējuma programmas konkursu lasāma šeit:

http://filmriga.lv/lv/lidzfinansejums/konkursa-nolikums

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU