DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. februārī, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

RTU Atvērto durvju dienā tiešsaistē piedāvās vebinārus jauniešiem un viņu vecākiem

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) topošos studentus, viņu vecākus un skolotājus aicina uz Atvērto durvju dienu, kas tiešsaistē platformā ienāc.rtu.lv norisināsies 26. februārī, plkst. 10.00–16.00. Nozīmīga pasākuma daļa būs tiešsaistes semināri, kuriem pieslēgties varēs ikviens reģistrējies dalībnieks. Atvērto durvju dienu RTU rīko kā alternatīvu izstādei «Skola», kas tradicionāli notika februāra beigās, taču šogad pandēmijas dēļ ir pārcelta uz vēlāku laiku.

RTU Atvērto durvju diena tiks organizēta pēc izstādes principa – speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā ienac.rtu.lv katrai fakultātei būs savs stends, kur varēs iegūt informāciju par visām deviņām RTU fakultātēm – kādas studiju programmas tās piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Tos varēs uzdot individuālā sarunā jeb čatā ar studentiem un citiem fakultātes pārstāvjiem, kā arī izmantojot video konsultāciju iespējas. Īpašā iespēja – plkst. 14.00–15.00 čatā būs tikai RTU studenti, lai topošie reflektanti varētu iztaujāt viņus par savu studiju un ārpusstudiju pieredzi RTU.

Pasākuma dienā, sākot no plkst. 11.00, ir paredzēti dažādi pusstundu ilgi vebināri, kuru temati izvēlēti, lai palīdzētu jauniešiem izprast plašās RTU iespējas un izvēlēties savam talantam atbilstošākās studijas. Tāpat vebināros būs iespējas uzzināt, kā labāk sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem matemātikā, fizikā un ķīmijā.

Šogad īpašs jauninājums būs speciāls seminārs vecākiem. Tas sāksies plkst. 15.00, un to vadīs RTU Studentu servisa centra psiholoģe Viktorija Gaina. Viņa pastāstīs, kā vecāki var atbalstīt savus topošos studentus, kā arī dalīsies ar praksē novēroto –  kādi ir stereotipi, kuru dēļ jaunieši izvēlas studijas, kādi ir atbiruma iemesli un ko var darīt, lai nekāptu uz tiem pašiem grābekļiem.

Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties arī tie, kuri plāno studēt maģistrantūrā – viņiem būs iespēja uzzināt maģistrantūras programmu piedāvājumu, savukārt tie, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu, varēs iegūt informāciju par nepilna laika studijām.

Interesenti varēs ielūkoties arī RTU reģionālo centru un Rīgas biznesa skolas darbībā un piedāvātajās studiju programmās, kā arī iepazīties ar RTU Inženierzinātņu vidusskolas piedāvājumu.

Tā kā patlaban nav iespējams klātienē paviesoties RTU, Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja ar 360 grādu tūres palīdzību izstaigāt universitātes telpas un apskatīt fakultātes un laboratorijas, kā arī iepazīties ar RTU ārpusstudiju aktivitāšu plašo klāstu, piemēram, uzzināt, ko studenti iegūst, darbojoties Studentu parlamentā, kādas ārpusstudiju aktivitātes piedāvā RTU Sporta un Kultūras centrs, un iegūt informāciju par dzīves apstākļiem RTU dienesta viesnīcās.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU