DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. janvārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Veselības ministrija ieinteresēta sadarboties ar aizsardzības nozari vakcinācijas loģistikas plāna izstrādē

Paužot visdziļāko ieinteresētību un turpinot jau uzsākto sadarbību starp veselības un aizsardzības resoriem visaptverošas vakcinācijas plāna izstrādē, Veselības ministrija šodien nosūtījusi vēstuli Aizsardzības ministrijai ar lūgumu sniegt informāciju par aizsardzības nozares speciālistu iesaistes kapacitāti vakcinācijas loģistikas plāna izstrādē un nodrošināšanā.

Šā gada 14. janvārī veselības ministra Daniela Pavļuta un aizsardzības ministra Arta Pabrika tikšanās laikā, kurā ministri apsprieda izaicinājumus loģistikas jomā attiecībā uz vakcinācijas tempu kāpināšanu Latvijā, tika pausta gatavība tālākai sadarbībai Covid 19 krīzes pārvarēšanā, nodrošinot nacionāla mēroga iedzīvotāju vakcināciju.

Ņemot vērā aizsardzības nozares speciālistu pieredzi loģistikas ķēžu plānošanā un organizēšanā, Veselības ministrija jau vistuvākajā laikā gatava vienoties par aizsardzības nozares speciālistu iesaisti Vakcinācijas projekta biroja loģistikas organizēšanas darbībās, kā arī, iespējams, cita veida atbalsta sniegšanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 6. aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU