DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. novembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Pašvaldība aicina nevalstiskās organizācijas pievienoties Rīgas domes un NVO sadarbības memorandam

Rīgas dome aicina galvaspilsētas nevalstiskās organizācijas pievienoties Rīgas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandam.

Lai veicinātu iedzīvotāju sadarbību ar Rīgas pašvaldību un nodrošinātu nevalstisko organizāciju efektīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā, kopš 2013. gada Rīgas pašvaldība un tās teritorijā darbojošās nevalstiskās organizācijas pievienojas atjaunotajam pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandam.

Memoranda mērķis ir veicināt sabiedrības iesaistīšanu un tās aktīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un īstenošanā Rīgas pašvaldībā, attīstot pastāvīgu partnerību starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām. Kopš pirmā parakstīšanas brīža memorandam ir pievienojušās jau 149 nevalstiskās organizācijas.

Ar pilsētas pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbības memorandu var iepazīties tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lv sadaļā “Svarīgi”, kā arī www.riga.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”.

Pievienoties memorandam aicina arī tāpēc, ka Rīgas pašvaldība plāno veidot NVO Padomi, kuras pārstāvji tiks atlasīti tieši no memorandam pievienojušos NVO loka. NVO padomes uzdevums būs veicināt sadarbības memoranda mērķu sasniegšanu.

Organizācijas, kas vēlas parakstīt sadarbības memorandu un to nav izdarījušās iepriekš, aicinām līdz 7.decembrim plkst. 14.00 iesniegt nepieciešamos dokumentus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5, Rīga) vai atsūtīt ar drošu elektronisko parakstu uz adresi iksd.integracija@riga.lv. Iesniegšanai nepieciešamie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lv

Informācija par Memoranda parakstīšanas norises laiku un vietu tiks izziņota pēc 2020. gada 7.decembra, kad būs zināms, cik organizācijas šogad vēlas pievienoties sadarbības memorandam.

Papildu informāciju par memoranda parakstīšanu var saņemt, sazinoties ar RD IKSD projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītāju Ilonu Stalidzāni pa e-pastu: ilona.stalidzane@riga.lv vai tālruni 67181657.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU