DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Lidosta “Rīga” arī šogad iegūst Platīna kategoriju Ilgtspējas indeksa novērtējumā

Ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā lidosta “Rīga” otro gadu pēc kārtas ieguvusi visaugstāko novērtējumu - Platīna kategoriju.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts starptautiski atzītā metodoloģijā, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Platīna statuss tiek piešķirts uzņēmumiem, kuri savā darbībā ir pilnībā integrējuši korporatīvo atbildību, veic sistemātisku datu vākšanu un ietekmes novērtēšanu. Tie par savu darbību atskaitās ar augsta līmeņa caurskatāmību un ietekmes auditorijas iesaisti, un to publiskotos datus ir apstiprinājis ārējs auditors.

“Ilgtspējas novērtēšanas process lidostai “Rīga” ir kļuvis par ikdienas rīku uzņēmuma biznesa mērķu sasniegšanai, sakārtojot un pilnveidojot procesus, identificējot trūkumus un izstrādājot risinājumus to novēršanai. Jau šogad nāks klajā pirmais uzņēmuma nefinanšu ziņojums, kas sagatavots atbilstoši starptautiskajam Global Reporting Initiative (GRI) standartam. Tas ļaus uzņēmuma biznesa partneriem, klientiem un ikvienam interesentam iepazīties ar lidostas veikumu ilgtspējīgas un uz nākotni vērstas darbības nodrošināšanā,” norāda lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Viņa pateicās lidostas kolektīvam par ieguldīto darbu kopīgā mērķa sasniegšanā, kā arī Ilgstpējas indeksa organizētājiem, kuri izveidojuši un uztur šādu vērtīgu uzņēmumu ietekmes un sociālās atbildības izvērtēšanas mehānismu.

Lidosta “Rīga” Ilgtspējas indeksa novērtējumā piedalās kopš 2011.gada, jau pirmajā gadā iekļūstot Bronzas kategorijā. Gadu vēlāk uzņēmums uzlaboja savu sniegumu, iekļūstot Sudraba kategorijā, no 2016.gada lidosta bija starp Zelta kategorijas uzņēmumiem, bet 2019.gadā ieguva visaugstāko – Platīna – vērtējumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU