DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. maijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Notiks diskusija “Digitālās prasmes – priekšnoteikums pilnvērtīgām mācībām”

Trešdien, 2020. gada 27.maijā plkst. 11.00, Eiropas pieaugušo izglītības  elektroniskā platforma EPALE rīko tiešsaistes diskusiju “Digitālās prasmes – priekšnoteikums pilnvērtīgām mācībām”.

Diskusijā aicināti piedalīties izglītības profesionāļi, lai apspriestu šādus jautājumus:

  • vai pieaugušie ir gatavi mācīties, izmantojot digitālos rīkus,
  • vai viņiem pietiek prasmju, lai to darītu,
  • kādi ir galvenie šķēršļi piekļuvei digitālajām mācībām,
  • kā Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi pieaugušo izglītību un attālināto mācīšanos.

EPALE tiešsaistes diskusijas tēma pievērš uzmanību tam, ka Eiropā joprojām ir liels pieaugušo skaits ar vājām pamata digitālajām prasmēm – pārāk maz pieaugušo spēj piekļūt izglītības resursiem, kas negatīvi ietekmē viņu personīgo izaugsmi un nodarbinātības perspektīvas. Diskusijas dalībnieki ir aicināti dalīties ar savu pieredzi, piedaloties pieaugušo izglītības projektos, izstrādājot mācību metodiku vai organizējot mācības, kas paredz digitālo prasmju nepieciešamību!

Sekojot saitei, interesenti savu viedokli var izteikt jau šobrīd, bet moderatora vadīta domu apmaiņa notiks 27. maijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00. Diskusijas dalībnieki var rakstīt angļu vai jebkurā citā ES oficiālajā valodā.

EPALE ir pieaugušo izglītības tīmekļvietne, kas darbojas 24 ES valstu valodās, un Latvijā tiek attīstīta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU