DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Rīgas dome
Ilze Dimanta, Satiksmes departamenta Direktora biroja sabiedrisko attiecību vadītāja
07. maijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Rīgā izsludina reģistrāciju jaunatvērtās pirmsskolas izglītības programmās

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina reģistrāciju elektronisko pakalpojumu portālā www.eriga.lv uz jaunām pirmsskolas izglītības programmām, kas atvērtas pie Rīgas pašvaldības izglītības iestādēm.

Bērnu vecāki vai likumiskie pārstāvji mazuļus var reģistrēt Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Mežaparks” rindā, pirmsskolas izglītības programmas apguvei no pusotra gada vecuma. Programmas īstenošanas vieta ir iestādes ēkā Stokholmas iela 26A. Plānotais vietu skaits jaunatvērtajās grupās ir 113 bērniem.

Mazuļus var pieteikt rindā arī Rīgas 80.vidusskolas pirmsskolas grupās, kas atrodas Andromedas gatvē 11. Plānotais vietu skaits šajās grupiņās ir 50 bērniem, un programmu iespējams apgūt no pusotra gada vecuma.

Vecāku pieteikumus gaida arī Rīgas 61.vidusskolas pirmsskolas grupās. Programmas apguve notiek Pārslas ielā 14, un jaunatvērtajās grupās uzņem mazuļus no trīs gadu vecuma, plānotais vietu skaits ir 64 bērniem.

Visās jaunatvērtajās pirmsskolas izglītības programmās mācību valoda ir valsts valoda.

Pieteikumus var iesniegt elektroniski pakalpojumu portālā www.eriga.lv pakalpojumā “Reģistrācija pirmsskolai” no 8. maija līdz 17. maijam (ieskaitot). Gadījumos, ja mazulis jau reģistrēts Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas rindā, tad minētajā laika periodā reģistrētajiem pieteikumiem tiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam elektroniskajā datu bāzē ir fiksēts.

Pieteikumiem, kas tiks reģistrēti no 18.maija, tiks piešķirts tas reģistrācijas datums un laiks, kad pieteikums reāli izdarīts.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838; mob. 26708034. www.iksd.riga.lv; twitter.com/RDIKSD; facebook.com/rd.iksd; youtube.com – RD IKSD

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU