DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts aizsardzība

Šogad pasākums “Latviešu karavīrs laikmetu griežos” norisināsies Saldū

Saldū 7. un 8. novembrī pasākumā “Latvijas karavīrs laikmetu griežos” tiksies vairāk kā 250 jaunieši vecumā līdz 18 gadiem no dažādām Latvijas jaunatnes organizācijām – no biedrībām “Latvijas Mazpulki” un “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”, Jaunsardzes centra, kā arī Saldus novada skolu audzēkņi.

“Latviešu karavīrs laikmetu griežos” ir ikgadējs pasākums, kas tiek rīkots ar mērķi veidot jauniešos dziļāku izpratni par Lāčplēša dienas un 18. novembra nozīmi Latvijas vēsturē, skaidrot armijas un karavīra lomu gan vēsturē, gan mūsdienās.

7. novembrī Saldus vidusskolā notiks pasākuma svinīgā atklāšana. Pēc tam jaunieši tiksies sadraudzības pasākumā, veicot dažādas aktivitātēs Saldus vidusskolas apkārtnē.

Savukārt 8. novembrī ikviens Saldus novada iedzīvotājs un viesis ir aicināts iesaistīties kādā no pasākuma aktivitātēm:

  • No plkst. 13.00 līdz 19.00 O. Kalpaka laukumā būs apskatāma Nacionālo Bruņoto spēku, Valsts policijas, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes dienesta ieroču un ekipējumu displeji.
  • No plkst. 14.00 līdz 16.30 Saldus Mūzikas un Mākslas skolas ēkā būs iespēja apmeklēt “Dzīvās bibliotēkas”, kur notiks tikšanās ar biedrības “Latvijas Ģenerāļu klubs” biedriem un karavīriem par profesiju stātsiem.
  • No plkst. 17.30 līdz 18.00 Lāpu gājiens Saldus pilsētas ielās. Pulcēšanās Avotu ielā 12.
  • No plkst. 18.00 līdz 18.30 Pasākuma noslēguma svinīgā ceremonija O. Kalpaka laukumā.

Informējam, ka pasākuma laikā, 8. novembrī, Saldus pilsētā būs satiksmes ierobežojumi. Aicinām būt saprotošiem par satiksmes ierobežojumiem un atbalstīt pasākumus ar savu dalību!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU