DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Uzsākts kriminālprocess pret SIA “AAS “Piejūra”” bijušo valdi

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “PIEJŪRA”” dalībnieki 2019. gada 12. martā atsauca valdi pilnā sastāvā saistībā ar uzticības zaudēšanu. Atsauktā valde sastāvēja no valdes priekšsēdētājas Indras Rassones, diviem valdes locekļiem – Ojāra Āboltiņa un Raimonda Bērziņa.

Pēc minētās rīcības SIA “PIEJŪRA” dalībnieki nekavējoties uzdeva Talsu novada Domes iekšējam auditoram, Tukuma novada Domes iekšējam auditoram un Jūrmalas pilsētas domes Revīzijas un audita nodaļai kopā izstrādāt SIA “PIEJŪRA” lietderības un likumības auditu, ar kuru Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans vērsās Zemgales reģionālās pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas apkarošanas nodaļā (turpmāk – Kriminālpolicijas birojs) par SIA “PIEJŪRA” amatpersonu iespējamo nodarīto kaitējumu.

2019. gada 27. septembrī Tukuma novada Dome saņēma no Kriminālpolicijas biroja vēstuli, informējot, ka ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 317. panta pirmās daļas, 318. panta pirmās daļas, 319. panta pirmās daļas noziedzīga nodarījuma pazīmēm par SIA “PIEJŪRA” amatpersonu veiktām iespējamām pretlikumīgām darbībām, kas saistītas ar valsts amatpersonu bezdarbību, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta pilnvaru pārsniegšanu laikā no 2017. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 31. decembrim.

Turpinās pirmstiesas izmeklēšana minētajā kriminālprocesā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI