DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicina piedalīties seminārā par rakstura audzināšanu un kompetenču pieejā balstītu izglītību

Kompetencēs balstīta izglītība ieņem arvien lielāku jomu Latvijas vispārējās izglītības saturā. Tiek īstenoti dažādi projekti un iniciatīvas, lai veicinātu skolēnu izpratni par dažādām prasmēm, vērtībām un attieksmēm, kas ir mūsdienu dinamiskās un informācijas piepildītās ikdienas nepieciešamība. Būtiski ir ne tikai radīt ietvaru, kurā var mācīt un attīstīt kompetences, bet arī radīt metodiskos materiālus, kas palīdz skolotājiem īstenot mācību procesu.

Lai sniegtu atbalstu skolotājiem ieviest kompetencēs un rakstura izglītībā balstītu mācību procesu,  27. septembrī aicinām skolotājus, topošos skolotājus, skolu administrāciju, NVO pārstāvjus un vecākus piedalīties informatīvi praktiskajā seminārā “Arete catalyst”.

Seminārs norisināsies 2019.gada 27. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3), 8.stāva 801. kabinetā.

Interesentus aicinām iepriekš reģistrēties semināram https://ej.uz/pieteikums2709

Informatīvi praktiskais seminārs “Arete catalyst” tiek organizēts projekta “Atbalsts pedagogiem personīgo kompetenču un rakstura izglītības veicināšanai skolās” ietvaros, sadarbojoties parteriem no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Latvijas Universitātes, Oviedo Universitātes (Spānija), Tartu Universitātes (Igaunija), Oviedo domes Izglītības un kultūras pārvaldes (Spānija), Oviedo Skolotāju izglītības centra (Spānija) un asociētajiem partneriem no Rīgas Katoļu ģimnāzijas  un Tartu Sv. Pētera luterāņu skolas (Igaunija).

Projekts ir tapis ar programmas ERASMUS+ 2.pamatdarbības “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” finansiālu atbalstu. Projekta ilgums 24 mēneši no 2017. gada 1. novembra līdz 2019. gada 31. oktobrim.

Papildinformācija: tīmekļa vietnē https://lv.aretecatalyst.me vai vēršoties pie projekta koordinatores Sanitas Lāces (sanita.lace@riga.lv).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU