DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. augustā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

S. Ģirģens uzdod I. Ķuzim nodrošināt VP vadošo amatpersonu atlases procesu

Iekšlietu ministrs S.Ģirģens apstiprinātā Valsts policijas darba kvalitātes uzlabošanas rīcības plāna ietvaros ir uzdevis Valsts policijas priekšniekam I.Ķuzim nekavējoties nodrošināt Valsts policijas iekšējo konkursu jeb atlases procesu vadošajām amatpersonām, lai uz vakantajām amatu vietām skaidru atlases kritēriju ietvaros nevis uz subjektīvu lēmumu pamata piesaistītu augsti kvalificētus, motivētus un vakantajam amatam atbilstošus pretendentus.

Valsts policijas vadošo amatpersonu atlasei jāveicina savstarpēju konkurenci, kas būtu vērsta uz augsti kvalificētu, motivētu, uz attīstību un augstu rezultātu sasniegšanu orientētu pretendentu piesaisti, kuri vienlaikus apzinās Valsts policijas vērtības, spēj pieņemt atbildīgus lēmumus un uzņemties atbildību, kā arī nodrošināt sekmīgu padoto darba vadīšanu.

Vadošo amatpersonu apstiprināšanas procesam ir jābūt caurspīdīgam, sabiedrībai un Valsts policijas personālam saprotamam, kā arī jāveicina cīņu ar negodprātīgām amatpersonām un iespējamiem korupcijas riskiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU