DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. augustā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Kurš turpmāk vadīs Sabiedrības integrācijas fondu?

Š.g. 23.jūlijā stājās spēkā Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) likuma grozījumi, kuru mērķis ir uzlabot fonda darbību un pārraudzību. Likuma grozījumos īpaša uzmanība pievērsta SIF padomes sastāvam. Par galveno uzdevumu izvirzīta padomes sastāva maiņa, kas veicinās fonda darbību, padarot to efektīvāku un caurspīdīgāku.

16.augustā plkst.13.00 Sabiedrības integrācijas fondā, pirmo reizi pēc SIF likuma grozījumu stāšanās spēkā, pulcēsies jaunā padome. Padomes sēdes uzdevumi ir fundamentāli nozīmīgi, jo tie noteiks Sabiedrības integrācijas fonda tālāko darbību.

 Sēdē tiks skatīti sekojoši jautājumi:

1.    Par Sabiedrības integrācijas fonda padomes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

2.    Par Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktora amata konkursu.

3.    Par Sabiedrības integrācijas fonda budžeta pieprasījumu 2020.gadam.

Šī būs 114. Sabiedrības integrācijas fonda padomes sēde, kopš 2001. gada, kad SIF tika dibināts un stājās spēkā tā likums.

Pēc 23.jūlijā SIF likuma grozījumu stāšanās spēkā, padomes sastāvā ir pieci ministri, premjera pārstāvis un pieci nevalstisko organizāciju pārstāvji. Lēmumi tiek pieņemti ar vismaz septiņām balsīm no 11.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU