RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Saldus novadam 8 medaļas

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

7. jūlijā Jelgavā noslēdzās VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalījās gandrīz 2800 jaunie sportisti no 77 Latvijas novadiem un pilsētām. Saldus novadu pārstāvēja 33 sportisti, kuri izcīnīja 8 medaļas – 3 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas. Kopvērtējumā Saldus novads ierindojās 19. vietā, bet pirmās 6 vietas ieņēma lielās Latvijas pilsētas.

Zelta medaļas novadam izcīnīja:

• Emīls Zērnis (treneris Oskars Zērnis) orientēšanās sportā;
  • Sonora Sergejeva (trenere Daila Mankusa un Viktors Lācis) tāllēkšanā;
  • Toms Limbēns (treneris Ansis Pūce) boksā.

Sudraba medaļas izcīnīja:

• Dāvis Zommers (treneris Gatis Zommers) apaļajā stenda šaušanā;
  • Edvards Kinčs (treneris Gatis Baumanis) džudo.

Bronzas medaļas izcīnīja:

• Signe Ušerovska (treneris Andris Gonts) BMX;
  • Matīs Tomass Bergs (treneris Jānis Andžāns) svarcelšanā;
  • Ralfs Rullis (treneris Ansis Pūce) boksā.

Danielai Lasmanei tāllēkšanā pietrūka 2cm, lai kāptu uz 3. vietas pjedestāla pakāpiena.

Basketbola trīspunktu metienu konkursā Kate Dankbāre puišu un meiteņu konkurencē izcīnīja 2.vietu!

Liels paldies sportistiem, treneriem un vecākiem par ieguldīto darbu! Lepojamies ar sportistu sasniegumiem un vēlam tikpat lieliskus rezultātus arī turpmāk!

Ar visiem VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes “Jelgava 2019” sacensību rezultātiem ir iespējams iepazīties Olimpiādes mājaslapā internetā: jelgava2019.olimpiade.lv/lv/sakums.