DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Bruņoto spēku komandieris apmeklē Latvijas armijas simtgadei veltītu šķēršļu skrējienu

Rīt, 15.jūnijā, Siguldā, Fischer Slēpošanas centrā Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Latvijas armijas simtgadei veltītu šķēršļu skrējienu “Patria Tough Run”.

Šķēršļu skrējiena moto ir “kopā ar karavīru”, un tā būtība ir veicināt Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku sadarbību ar sabiedrību, radot vienotības sajūtu un sniedzot iespēju darbībā iepazīt Latvijas karavīrus. Skrējiena dalībniekus uzmundrinās grupa “Refleksija”, kas sadarbībā ar Speciālo uzdevumu vienības karavīriem radīja skanīgu dāvanu Latvijas simtgadē – dziesmu “Karavīrs”.

Šķēršļu skrējiena mērķis ir popularizēt šķēršļu sacensības Latvijas sabiedrībā, sacensībās iesaistot Latvijas un citu NATO dalībvalstu karavīrus, Aizsardzības un Iekšlietu ministriju darbiniekus, kā arī citus interesentus, veicinot kopīguma sajūtu sacensību dalībniekos kopā ar karavīriem piedaloties šķēršļu sacensībās. Skrējiena organizatori uzsver, ka ir svarīgi iesaistīt sabiedrību sportiskās brīvā laika pavadīšanas aktivitātēs, tādējādi palielināt sportiski aktīvo iedzīvotāju skaitu.

Sacensību pamatā ir taku skriešana, kur skriešanas laikā jāpārvar dažādas grūtības pakāpju dabīgi, mākslīgi un mentāli šķēršļi. Trase veidota apvidū no dabīgiem (pauguri, smilts, ūdens) un mākslīgiem šķēršļiem. Šķēršļu skrējiens nodrošina izturības, spēka, veiklības, ātruma trenēšanu un pārbaudi. Sacensību laikā tiks noteikti spēcīgākie sportisti sieviešu un vīriešu konkurencē dažādās distancēs un vecuma grupās.

Šķēršļu skrējiena sacensības Nacionālie bruņotie spēki organizē sadarbībā ar biedrību “Forti Patria”.

Plašāka informācija pieejama: http://patriatoughrun.lv/lv/informacija-dalibniekiem/

Grupas “Refleksija” dziesma “Karavīrs” pieejama: https://www.youtube.com/watch?v=Wk4f3Otvmbc

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU