Lasīšanai: 1 minūte

Mācību maksas atlaide koledžā

J
jautā:
30. jūnijā, 2011
edīte micule

Manā ģimenē ir pieci bērni, šogad nolēmu studēt neklātienē koledžā. Vai es pati varu saņemt kādas atlaides no mācību maksas, ņemot vērā to, ka man ir daudzbērnu ģimene?

A
atbild:
30. jūnijā, 2011
Anete Valdovska
LV portāls

1. Atbild Latvijas Biznesa Koledžas pārstāve Karīna Goliusova:

Latvijas Biznesa Koledža ir privātā augstskola, un atlaides nav paredzētas. Tomēr studenti var rakstīt iesniegumus, lūdzot piešķirt atlaidi, kas tālāk tiek individuālā kārtā izskatīts.

2. Atbild Juridiskās koledžas vakara un neklātienes nodaļas vadītāja Sandra Rība:

Pirmkārt tie, kas piesakās Juridiskajā koledžā līdz 1. augustam un samaksā naudu atbilstoši līgumam par pirmajiem diviem mēnešiem, saņem atlaidi viena mēneša maksas apmērā. Otrkārt, ja cilvēks raksta iesniegumu un viņa bērni ir nepilngadīgi, tad vienmēr vadība šo iesniegumu izskata, pieņemot individuālu, atsevišķu lēmumu. Šādos gadījumos koledžas administrācija var nākt pretī, nosakot kādu procentuālu atlaidi.