Lasīšanai: 1 minūte

Kā atrast ES direktīvu?

J
jautā:
10. maijā, 2011
Laura Mihailovska

Vai jūs, lūdzu, varētu palīdzēt man atrast Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 77/388/EEB 28?

A
atbild:
11. maijā, 2011
Aija Cālīte
LV portāls

Eiropas Savienības Padomes Direktīva 77/388/EEK par to, kā saskaņojami dalībvalstu tiesību akti par apgrozījuma nodokļiem – Kopēja pievienotās vērtības nodokļu sistēma: vienota aprēķinu bāze, kas pieņemta 1977. gadā, atrodama ES drukātajā izdevumā „Oficiālais Vēstnesis” (L 145, 13/06/1977 0001–0040.lpp.) vai tā elektroniskajā versijā - portālā „EUR-Lex” (http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31977L0388:lv:HTML).

Šajā direktīvā kopš pieņemšanas brīža vairākkārt veikti grozījumi, pieņemot jaunus tiesību aktus. Ar tiem varat iepazīties, piemēram, likuma „Grozījumi likumā „Par pievienotās vērtības nodokli””  Informatīvajā atsaucē uz Eiropas Savienības direktīvām.