Par „Latvijas Pasta” maksājumu kontu

J
jautā:
11. augustā, 2014
mairita

Vai es varu noņemt naudu no PNS konta arī ārzemēs?

A
atbild:
15. augustā, 2014

Klients skaidras naudas līdzekļus no sava maksājumu konta var izņemt jebkurā „Latvijas Pasta” nodaļā. Ārvalstīs šis pakalpojums nav pieejams, jo maksājumu konts ir piesaistīts konkrētai iestādei – šajā gadījumā „Latvijas Pastam” – un citu valstu pasta iestādēs naudu no sava maksājumu konta saņemt nevar.

Iekšzemes un starptautisko naudas pārvedumu saņemšanai klientiem piedāvājam izmantot „Latvijas Pasta” un Western Union naudas pārvedumus, kas ātri un ērti ļauj saņemt naudas līdzekļus jebkurā pasta nodaļā Latvijā vai ārvalstu pasta iestādēs, kā arī Western Union filiālēs visā pasaulē.

„Latvijas Pasta” maksājumu konts jeb Pasta norēķinu sistēmas konts (PNS) klientam jebkurā pasta nodaļā visā valsts teritorijā nodrošina šādas iespējas:

  • veikt bezskaidras naudas pārskaitījumus uz citas juridiskas vai fiziskas personas maksājumu kontu „Latvijas Pastā” vai kontiem kredītiestādēs gan Latvijā, gan ārzemēs;
  • papildināt maksājumu kontu, iemaksājot skaidru naudu;
  • saņemt skaidru naudu no sava maksājumu konta;
  • ērti apmaksāt rēķinus par īres, komunālajiem un citiem pakalpojumiem.