Lasīšanai: 1 minūte

Valsts valodas prasmes pārbaude Rēzeknē

J
jautā:
18. jūlijā, 2014
Dmitrijs Ždanenko

Lūdzu atbildiet, kur Rēzeknē var nokārtot valsts valodas - latviešu valodas – 3.kategoriju?

A
atbild:
21. jūlijā, 2014
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

No jautājuma noprotams, ka tiek vaicāts par valsts valodas prasmes pārbaudi. Apliecību par apgūtajām prasmēm izsniedz Valsts izglītības satura centrs.

Rēzeknē valsts valodas prasmes pārbaudi var nokārtot Atbrīvošanas alejā 95. Vērts iepriekš sazināties, zvanot uz telefona numuru 64607172.

Plašāku informāciju par valsts valodas prasmes pārbaudi var iegūt MK noteikumos Nr.733.