Lasīšanai: 1 minūte

Valsts atbalsts māju siltināšanai būs arī turpmāk. Bet ir jāpagaida

J
jautā:
22. maijā, 2014
Silvija Urbāne

Vai tiesa, ka daudzdzīvokļu māju siltināšanas programma ar ES fondu atbalstu ir pārtraukta?

A
atbild:
27. maijā, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Aktivitātē „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” projektu iesniegumu pieņemšana pārtraukta 2013.gada 31.jūlijā, jo viss pieejamais Eiropas Reģionālās attīstības fonda un valsts budžeta finansējums bija apgūts. Arī nākamajā ES fondu programmēšanas periodā valsts atbalsts daudzdzīvokļu māju siltināšanai būs pieejams, taču ar mazāku atbalsta intensitāti, pašlaik tiek spriests par veidu, kā tas notiks.