Lieguma noņemšana utilizētai automašīnai

J
jautā:
12. jūlijā, 2024
Daiga

Labdien! Kā lai CSDD noņem automašīnai, kas jau 15 gadus nav lietota un sen nodota lūžņos, uzliktu liegumu? CSDD norādītajā informācijā par liegumu ir minēti šobrīd nestrādājoši ZTI un viņu neeksistējoši telefona numuri. Liegumu vēlos noņemt, jo gribu jaunajai mašīnai izmantot vecās numura zīmes. Pateicos par atbildi!

A
atbild:
24. jūlijā, 2024

Aicinām jūs iesniegt Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomei rakstveida iesniegumu (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai pa pastu), pievienojot dokumentus par to, kad un kas bija reģistrējis aizlieguma atzīmi automašīnai. Pārbaudot informāciju Izpildu lietu reģistrā (valsts informācijas sistēmā, kurā ir reģistrētas visas zvērinātu tiesu izpildītāju lietvedībā esošās izpildu lietas), Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padome sniegs rakstveida atbildi, norādot, pie kura zvērināta tiesu izpildītāja vērsties, lai tiktu pieņemts lēmums, ar kuru būtu iespējams dzēst reģistrēto aizlieguma atzīmi automašīnai.