Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Skola

Cikos skolā organizējamas pusdienas

J
jautā:
10. septembrī, 2023
Egita

Labdien! Vai ir noteikumi, kas nosaka, kad 3. klases skolēniem jābūt pusdienu pārtraukumam? Respektīvi, ja stundas sākas plkst. 8.30, vai pusdienlaiks var būt plkst. 12.40? Vai tas nav pārāk vēlu?

A
atbild:
29. septembrī, 2023
Santa Galiņa
LV portāls

Ministru kabineta noteikumi “Higiēnas prasības izglītības iestādēm, kas īsteno vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības, profesionālās pamatizglītības, arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmas” paredz, ka izglītojamam ir iespēja vismaz reizi dienā saņemt siltu ēdienu. Pusdienas organizē ne agrāk kā plkst. 11.00 un tām paredz vismaz 30 minūšu starpbrīdi. Pārējie laiki pusdienām netiek reglamentēti.