Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kur redzams kopējais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju skaits

J
jautā:
02. septembrī, 2023
Kate

Labdien! Kur ir redzama informācija par to, kāds ir kopējais daudzdzīvokļu dzīvojamo māju skaits, aktuālākais to uzbūvēšanas apjoma salīdzinājums pirmskara laikā, padomju laikā un mūsdienās? CSP mājaslapā pēdējā informācija ir no 2021. gada tautas skaitīšanas, savukārt Oficiālās statistikas portāla tīmekļvietne ir ļoti nedraudzīga lietotājam, neko nevar saprast.

A
atbild:
04. septembrī, 2023
Centrālā statistikas pārvalde
Elīna Kūliņa, Informācijas un komunikācijas departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējā tautas un mājokļu skaitīšana notika 2021. gadā, tāpēc tie arī būs aktuālākie dati par šo jautājumu.

Oficiālajā statistikas portālā dati par dzīvojamo māju skaitu atrodami šeit.

Citas vērtības un mainīgos iespējams izvēlēties šeit.

Visas mājokļu skaita un veida tabulas atrodamas šeit.

Latvijas 2021. gada tautas un mājokļu skaitīšanas galvenie rezultāti (publikācija) ir pieejami šeit.