Lasīšanai: 1 minūte

Kādā kārtībā jāsniedz deratizācijas un dezinsekcijas pakalpojumi

J
jautā:
03. augustā, 2023
Linda

Labdien! Vēlos dibināt SIA, kas sniedz deratizācijas un dezinsekcijas pakalpojumus. Saprotu, ka jāreģistrē uzņēmums. Vai jāievēro kādi īpaši noteikumi, ja reģistrēju uzņēmumu šajā nozarē?

A
atbild:
04. augustā, 2023

Kārtību, kādā komersants Veselības inspekcijai paziņo par komercdarbības uzsākšanu – dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniegšanu –, nosaka Ministru kabineta 2010. gada 13. aprīļa noteikumi Nr. 350 “Kārtība, kādā dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumu sniedzējs paziņo par komercdarbības uzsākšanu”.