Lasīšanai: 1 minūte

Parādu piedziņa no kazino spēļu gūtā laimesta

J
jautā:
07. jūlijā, 2023
Valentīna

Labdien! Vai man ir tiesības zināt, kur paliek nauda, ko ZTI pašrocīgi savāc no kazino spēļu laimesta spēles laikā vai pārskaitot uz bankas kontu? Ar šo naudu ZTI parādu nav segusi nekādā apmērā, un atskaiti par naudas izlietojumu arī neesmu saņēmusi.

A
atbild:
21. septembrī, 2023

Saskaņā ar Civilprocesa likuma 599. panta nosacījumiem tiesu izpildītājs ir tiesīgs vērst piedziņu uz šiem naudas līdzekļiem kā uz naudu, kas parādniekam pienākas no trešajām personām.

Tiesu izpildītājs pašrocīgi šādus līdzekļus neietur, trešās personas izpilda tiesu izpildītāja doto rīkojumu. Informāciju par piedzīto līdzekļu sadali izpildu lietā parādnieks var saņemt pie zvērināta tiesu izpildītāja.