Lasīšanai: 1 minūte

Par veiktā maksājuma apliecinājumu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. janvārī, 2023
Natālija

Labdien! Vai ir iespējams dokumentāri apstiprināt, ka es pati veicu kredītmaksājumus?

A
atbild:
30. janvārī, 2023

Diemžēl nav norādīts, kādam mērķim ir nepieciešams šāds apstiprinājums, tādēļ varu sniegt vispārīgu atbildi. Ja veicat kredīta maksājumu, veicot pārskaitījumu no sava bankas konta, tad varat vērsties bankā, lai saņemtu apliecinājumu par veiktajiem maksājumiem. Prasības dokumentu noformēšanai (ņemot vērā, kāda veida dokuments jums ir nepieciešams) ir atrodamas Dokumentu juridiskā spēka likumā, Ministru kabineta noteikumos Nr. 558 “Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība”, Elektronisko dokumentu likumā