Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kāpēc e-adresē nevar sazināties ar energouzņēmumiem

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. janvārī, 2023
Jānis

Kāpēc ar valstij piederošajiem uzņēmumiem AS “Latvenergo” un AS “Sadales tīkls” nevaru sazināties, izmantojot e-adreses kontu portālā Latvija.lv?

A
atbild:
31. janvārī, 2023

Šobrīd e-adresē fiziska persona un uzņēmums var sazināties tikai ar tādu uzņēmumu, kas pilda deleģētu valsts pārvaldes uzdevumu.

Nākotnē ir plānots saziņu paplašināt, tostarp atverot fizisko personu un uzņēmumu saziņu ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem.