Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Vai pedagogam pienākas piemaksa par pirmsskolas grupā integrētu bērnu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
13. oktobrī, 2022
Indra

Vai pirmsskolas pedagogam pienākas piemaksa (ja pienākas, tad, kādā apmērā), ja grupiņā, kurā mācās izglītojamie vecumā no 5 līdz 6 gadiem, ir bērns ar programmas kodu 01015611? Grupā ir 28 bērni.

A
atbild:
03. novembrī, 2022
Izglītības un zinātnes ministrija
Inta Bērziņa, Komunikācijas nodaļas vecākā konsultante
Sarmis Mikuda
LV portāls

Ministru kabineta noteikumu Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 24. punktā ir noteikts, ka piemaksu par darbu īpašos apstākļos pedagogiem nosaka saskaņā ar šo noteikumu 4. pielikumu. Minētajā pielikumā speciālās izglītības programmas kods 01015611 nav minēts.