Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Inženiertīklu nomaiņa

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. oktobrī, 2022
Elīza

Sveiki! Dzīvoklī pirms pieciem gadiem tika nomainīti ūdensvadu un kanalizācijas stāvvadi. Šogad (oktobrī) namu pārvaldnieks ieplānojis visu dzīvokļu ēkas stāvvadu nomaiņu. Vai es varu atteikties, ja manā dzīvoklī tas jau ir veikts un nomaiņa nav nepieciešama?

A
atbild:
07. oktobrī, 2022
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Šādos gadījumos ir jārunā ar mājas remontdarbu vadītāju, kurš, iespējams, ir mājas kopīpašuma pārvaldnieks, par iespēju remontā iekļaut pirms pieciem gadiem nomainītos inženiertīklu posmus. Ja remontdarbi neparedz šādu pielāgošanas iespēju, tad dzīvokļa īpašnieks nedrīkst liegt remonta veikšanu kopīpašumā.