Lasīšanai: 1 minūte

Izcērt ābeļu stādījumus

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. septembrī, 2022
Baiba

Tā vietā, lai sakoptu ceļa malās esošās vecās ābeles, Dobeles novadā tas netiek darīts. Ābeles, kurām ir ap 30 gadu, iznīcina, jo nav neviena, kurš tās koptu. Faktiski tiek atstāta pļava, kurā regulāri var pļaut zāli, par to saņemot atlīdzību, savukārt ābeles un visi pārējie augļu koki tiek izcirsti. Tādi ir tagadējās pašvaldības noteikumi, jo tur arvien valda “Zaļo un Zemnieku savienība”. Ir nepatīkami tajā noraudzīties.

A
atbild:
20. septembrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Jūs ar iesniegumu varat vērsties vietējā pašvaldībā, lai protestētu pret ābeļu izciršanu.