Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Seifa nolaupīšana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
15. septembrī, 2022
Gundars

Privātmājā, izjauktā seifā, glabājās medību karabīne. Prombūtnes laikā ir nolaupīts seifs kopā ar tā saturu. Saprotams, ka jāvēršas policijā, bet, kas ir jāsaka un kāds sods man draud par šādu notikumu?

A
atbild:
30. septembrī, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Sveicināti!

Šādā gadījumā obligāti jāvēršas Valsts policijā, kur jāraksta iesniegums. Policijai ir jāsaka patiesība –, kas un kad notika, kā arī jāsniedz cita nepieciešamā informācija, kuru lūdz policijas darbinieki.

Par iespējamo soda apmēru un to, vai tāds ir piemērojams, ir pāragri spriest.

Sodi par pārkāpumiem, kas saistīti ar ieroču apriti, noteikti Ieroču aprites likumā.