Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Ja kaimiņš traucē naktsmieru

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. maijā, 2022
Baiba

Labdien! Kur ir iespējams sūdzēties par kaimiņieni (ar redzamām veselības problēmām), kas traucē naktsmieru (arī dienas laikā nav miera)? Konstanti dauzot pa durvīm, klaigājot pa visu kāpņu telpu utt. Ļoti uztrauc šīs kaimiņienes veselības stāvoklis, jo tas var novest arī pie letālām sekām.

A
atbild:
15. jūnijā, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Ja kaimiņš regulāri trokšņo, iespēju robežās ar trokšņotāju vajadzētu situāciju izrunāt. Izrunāšanās ir nepieciešama, jo trokšņotāji bieži nemaz neapzinās, ka viņi kādam traucē, un, kamēr neviens kaimiņš neizrāda pretenzijas, tikmēr viņiem nav pamata domāt, ka viņu atskaņotā mūzika, veiktās darbības kādam traucē. Ja tomēr pārrunas nelīdz un troksnis turpinās, tad nekavējoties informējiet policiju, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Tāpat iespēju robežās var mēģināt uzrunāt personas radiniekus, kuri varētu palīdzēt risināt šo jautājumu.