Lasīšanai: 1 minūte

Logs ir vajadzīgs

J
jautā:
13. maijā, 2013
Anna Liepiņa

Vai gāzes ūdens sildītāju var novietot vannasistabā, ja tur nav loga ?

A
atbild:
16. maijā, 2013
Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju inženieru savienība
Pauls Graudiņš, Būvspecializācijas sertifikācijas centra vadītājs

Lai uzstādītu gāzes aparātu ūdens sildīšanai vannas istabā, šai telpai jābūt ar logu, kura laukums ir vismaz 0,03 kv.m uz katru telpas kubikmetru, dabīgās ventilācijas kanālu un augstumu vismaz 2,5 m.