Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Cik tālu no kaimiņa robežas var ierīkot komposta kaudzi

J
jautā:
04. maijā, 2021
Ansis

Labdien! Kaimiņš ir ierīkojis smakojošu komposta kaudzi tieši pie mana īpašuma robežas. Vai tas ir likumīgi? Kur tieši var vērsties šādā situācijā? Paldies!

A
atbild:
06. maijā, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Jums ar šo jautājumu būtu jāvēršas vietējā pašvaldībā. Iespējams, ir pieņemti teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi, kas noteic, kādā attālumā no kaimiņa robežas var ierīkot komposta kaudzi.