Lasīšanai: 1 minūte

Informācija par invaliditātes apliecību jānoskaidro VDEĀK

J
jautā:
20. augustā, 2020
Dace Leščinska

Saņēmu informāciju no Autotransporta direkcijas, ka 2019. gada novembrī esot anulēta mana invaliditātes apliecība. Kāds ir iemesls?

A
atbild:
20. augustā, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls
Autotransporta direkcija
Zane Plone, sabiedrisko attiecību vadītāja

Jums būtu vēlreiz jāizlasa, kas rakstīts paziņojumā, kuru esat saņēmusi, un kas ir tā sūtītājs.

“Autotransporta direkcija nesūta šādus paziņojumus,” LV portālu informēja VSIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Plone. “Pirmkārt, tas nav mūsu kompetences jautājums; otrkārt, mūsu rīcībā nemaz nav informācijas par personu ar invaliditāti adresēm. Šādu datu turētājs ir Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK).”

Lai noskaidrotu situāciju, jums jāvēršas VDEĀVK. Komisijas informatīvais bezmaksas tālrunis ir 80205009.