Lasīšanai: 1 minūte

Kur saņemt apstiprinājumu par sprieduma stāšanos spēkā

J
jautā:
18. augustā, 2020
Aleksandra Masalska

Labdien! Vēlos precēties ārpus Latvijas, Kiprā. 2010. gadā šķīru laulību, un ir arī Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas spriedums. Bet Kipras iestādes pieprasa papildu dokumentus par laulības šķiršanu, jo šo spriedumu varēja pārsūdzēt 20 dienu laikā. Kuru tieši dokumentu man vajag iesniegt, un kurā iestādē es varu to saņemt?

A
atbild:
27. augustā, 2020
Marika Mure
juriste

Jums jādodas uz tiesu, kurā tika šķirta jūsu laulība, un jālūdz izsniegt izrakstu no sprieduma ar atzīmi par tā spēkā stāšanos. Ņemot vērā ar Covid-19 saistītos ierobežojumus, ieteicams vispirms sazināties ar attiecīgās tiesas kanceleju un noskaidrot dokumenta saņemšanas kārtību.