Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Lai atgūtu citā valstī pārmaksātos nodokļus, jāmeklē privāts konsultants

J
jautā:
18. aprīlī, 2020
Aivars

Kas vai kura iestāde palīdzēs atgūt daudzus gadus Lielbritānijai maksātos nodokļus? Es tur vairs neplānoju atgriezties, jo šī valsts vairs nav Eiropas Savienībā.

A
atbild:
30. aprīlī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Šādu pakalpojumu – nodokļu atgūšanu no citas valsts – piedāvā privātas nodokļu konsultāciju kompānijas, kas ir jāmeklē internetā. Arī pats cilvēks, kurš legāli strādājis Lielbritānijā, var patstāvīgi kārtot pārmaksāto nodokļu atgūšanas formalitātes šīs valsts nodokļu administrācijā. Tas, kā to izdarīt, arī  jāuzzina pašam. Latvijas iestādēm nav pienākuma nodarboties ar citā vastī iedzīvotāju maksāto un pārmaksāto nodokļu atgūšanu.