Lasīšanai: 1 minūte

Atvaļinājuma periodi

J
jautā:
17. aprīlī, 2020
Monta

Labdien! Ja atvaļinājums tiek piešķirts ar 20.04.2020. uz 2 kalendāra nedēļām, kad jāatgriežas darbā? Un par kādām svētku dienām atvaļinājums tiek pagarināts? Ja atvaļinājums tiek piešķirts ar 8.05.2020. uz 2 kalendāra nedēļām, kad jāatgriežas darbā? Un vai Mātes diena ir svētku diena un pagarina atvaļinājumu?

A
atbild:
22. aprīlī, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Atvaļinājums, kas piešķirts uz 2 kalendāra nedēļām, sākot ar 20. aprīli, beigsies 5. maijā, darbā jāatgriežas 6. maijā. Atvaļinājumu pagarina divas valsts svētku dienas – 1. un 4. maijs.

Atvaļinājums, kas piešķirts uz 2 kalendāra nedēļām, sākot ar 8. maiju, beigsies 22. maijā, darbā jāatgriežas 23. maijā vai 25. maijā – atkarībā no darba līguma. Atvalinājumu pagarina viena svētku diena – 10. maijs, Mātes diena.