Lasīšanai: 1 minūte

Jāvēršas 1991.gada barikāžu muzejā

J
jautā:
09. februārī, 2013
Aigars Zvejnieks

Es tiku publicēts avīzītē, ka tikšu apbalvots ar barikāžu piemiņas medaļu, bet līdz šim brīdim neesmu to saņēmis, varbūt tā ir kaut kur pazudusi?

A
atbild:
11. februārī, 2013
Inta Šaboha
LV portāls

No Jūsu uzdotā jautājuma nav saprotams, cik sen atpakaļ un kur Jūs konkrēto informāciju esat izlasījis. Kā norādīts Saeimas mājaslapā, 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmju pasniegšana noslēdzās 2011.gada oktobrī. Tomēr tas nenozīmē, ka apbalvojumu, kuru kaut kādu iemeslu dēļ neesat saņēmis, vairs nesaņemsiet.

Tāpēc aicinām Jūs vērsties 1991.gada barikāžu muzejā Rīgā, Krāmu ielā 3, vai arī zvanīt pa tālruni 67213525, kur Jums palīdzēs noskaidrot visu neskaidro informāciju par 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi.