Lasīšanai: 1 minūte

A līmeņa valsts valodas prasmes pārbaude kārtojama atsevišķi

J
jautā:
08. februārī, 2020
Aksana

Labdien! Man nav nevienas valsts valodas prasmes kategorijas. Ja piesakos kārtot valsts eksāmenu B1 kategorijai, taču neiegūstu attiecīgo punktu skaitu, lai saņemtu B1 kategoriju, vai tādā gadījumā var tikt piešķirta A2 kategorija?

A
atbild:
14. februārī, 2020

Nē, nevar. Pārbaude A2 līmeņa iegūšanai ir kārtojama atsevišķi. Tā ir sekmīgi nokārtota, ja iegūti vairāk nekā 75 punkti. Rezultāts no 50 līdz 74 punktiem nodrošina atbilstību A1 līmenim.