Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ārlietas

Braucot ar mašīnu uz Krieviju, pilnvara ir nepieciešama

J
jautā:
13. augustā, 2019
Viktorija

Vai, dodoties uz Krieviju ar savas firmas mašīnu privātās darīšanās, vajadzīga pilnvara?

A
atbild:
22. augustā, 2019
Linda Ņikona
LV portāls

LV portālam, sazinoties ar Krievijas vēstniecību, tika norādīts, ka pat transportlīdzekļa īpašniekam ir nepieciešama transportlīdzekļa pilnvara, ko var nokārtot Krievijas vēstniecības Latvijā Konsulārajā nodaļā (Rīgā, Smilšu ielā 3). Visticamāk, pilnvarai būs nepieciešams arī tulkojums krievu valodā.

Visprecīzāko informāciju par ceļošanas noteikumiem un nepieciešamajiem dokumentiem var saņemt apmeklējamās valsts vēstniecībā Latvijā. Krievijas vēstniecības kontaktinformācija – 67332151, rusembas@ml.lv.