Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Politika

Ar meklējamo personu var sazināties

J
jautā:
12. novembrī, 2012
Sandra Mende

Meklēju tēvu Raimonds Vējiņš, dzimis 1942.16.09. Varu kļūdīties. Meklēju pusbrāli Kaspars Vējiņš, dzimis 1973.g. vai 1974.g.

A
atbild:
15. novembrī, 2012
Inta Šaboha
LV portāls

Kā norāda Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) sabiedrisko attiecību vadītāja Lāsma Lapinska, Fizisko personu datu aizsardzības likums aizliedz izpaust ziņas no Iedzīvotāju reģistra arī tuviniekiem.

Tādēļ, ja vēlaties sazināties ar savu radinieku, tad PMLP piedāvā iespēju meklētajai personai uz deklarēto dzīvesvietu pārsūtīt Jūsu sagatavoto vēstuli. Vairāk par šo piedāvājumu aicinām lasīt PMLP mājaslapā.