Lasīšanai: 1 minūte

Kā uzzināt, kas ir ēkas īpašnieks

J
jautā:
24. jūlijā, 2018
Sanita

Gribētos uzzināt, kam piederēs ēka Rīgā, Akmeņu ielā 17, no šā gada novembra. Esam neizpratnē, pie kā griezties par turpmākiem dzīvokļa ekspluatācijas jautājumiem.

A
atbild:
30. jūlijā, 2018
Inese Helmane
LV portāls
Tiesu administrācija
Vjačeslavs Mitņičuks, projektu koordinators

Informācija, kam patlaban pieder kādi īpašumi, ir redzama zemesgrāmatas mājaslapā šeit.

To, kam pieder ēka Rīgā, Akmeņu ielā 17, ir publiski pieejama šeit.

Ieejot sadaļā “meklēt īpašumu”, jāatzīmē sadaļa “pēc adreses”. Atrodot konkrēto īpašumu, jāatzīmē ieskatīšanās atsevišķā īpašuma nodalījuma daļā, atzīmējot 2. daļu “Ziņas par nekustamā īpašuma īpašnieku”.

Izmaksas par vienu daļu sastāda 1.70 eiro, par visām sadaļām kopā – 5 eiro.