Lasīšanai: 1 minūte

Kādas ir prasības, lai atvērtu radošo studiju

J
jautā:
11. aprīlī, 2018
Kristīne

Labdien! Esmu sertificēta fizioterapeite. Vēlos atvērt Rīgā bērnu radošo studiju, kur varētu vadīt dažādas radošās nodarbības (ar smiltīm, krāsām, čiekuriem utt.), kā arī vadīt fizioterapijas nodarbības. SIA uz mana vārda jau ir, ir saistīta ar sporta nodarbībām, vēlos uzzināt, kas vēl ir nepieciešams, kādi dokumenti, kur jādodas, lai varētu realizēt šādu projektu?

A
atbild:
18. maijā, 2018
Inese Helmane
LV portāls

Kas ir jāievēro, lai atvērtu radošo studiju un fizioterapijas kabinetu, lasāms LV portāla sagatavotajā skaidrojumā “Kādas ir prasības, lai atvērtu radošo studiju vai ārstniecības iestādi”.